Konkursy kulinarne podczas Mazury HoReCa 2017 - eliminacje zakończone!

Konkursy kulinarne podczas Mazury HoReCa 2017 - eliminacje zakończone!

Znamy już uczestników konkursów "Zielona Budka Master Challenge", "Gęsina w Restauracji" i "Drób na Polskim Stole", którzy powalczą o główne nagrody podczas targów Mazury HoReCa 2017 (25-26.04.2017).

A jest o co walczyć - w konkursie "Zielona Budka Master Challenge" główna nagroda dla profesjonalistów to 10 000 zł, dla uczniów 3 000 zł. Zwycięzca konkursu "Gęsina w Restauracji" otrzyma Thermomix, a zwycięzca konkursu "Drób na Polskim Stole" cyrkulator do gotowania sous vide.

Zadaniem uczestników "Zielona Budka Master Challenge" jest stworzenie kreatywnego deseru lodowego, którego składnikami są: smak roku lodów Zielona Budka (mascarpone z sosem z owoców leśnych), dodatkowy smak lodów Zielona Budka oraz wysokiej jakości produkt mleczny firmy Debic. Sponsorami konkursu są: Zielona Budka, Debic, Gastro Magic Service.

Konkurs "Drób na Polskim Stole" (dla uczniów) oraz "Gęsina w Restauracji" (dla profesjonalistów) są finansowane z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego. Uczniowie przygotują dania z filetu z kaczki i dowolnych podrobów drobiowych, składniki dań przygotowywanych przez profesjonalnych kucharzy to udo gęsie oraz wątróbka drobiowa.

Listy zakwalifikowanych uczestników:

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO FINAŁU KONKURSU
Zielona Budka Master Challenge
25.04.2017 EXPO MAZURY OSTRÓDA


1. Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie - Weronika Skiba
2. Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu - Roman Serdiuk
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasińcu- Paulina Sijka
4. Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać w Gorzowie Wielkopolskim - Olga Kowalska
5. Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie - Norbert Seliwiak
6. Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie - Michalina Stawiarska
7. Zespół Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, Technikum nr 9 - Magdalena Wypych
8. Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu - Klaudia Budzińska
9. Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży - Jakub Kozikowski
10. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach - Karolina Pluskwa
11. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku - Kacper Serafińczuk
12. Augustowskie Centrum Edukacyjne, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Augustowie - Jacek Krysztopa
13. Zespół Szkół Rolniczych im. Mjr. H. Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce - Daniela Jurgielewicz
14. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Kościelcu - Bartłomiej Brzozowski
15. Zespół Szkół Gastronomicznych, Technikum nr 9 we Wrocławiu- Arkadiusz Mazur
16. Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu - Łukasz Erdmański

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO FINAŁU KONKURSU
Zielona Budka Master Challenge
26.04.2017 EXPO MAZURY OSTRÓDA


1. Hotel Tristan Kąty Rybackie- Wiesława Robiega
2. Restauracja Pizzeria Italiana Olsztyn - Grzegorz Gręda
3. Karczma Jana Olsztyn - Marcin Talipski
4. Hotel Spa dr Irena Eris Polanica Zdrój - Przemysław Gryz
5. Dinette Wrocław - Arkadiusz Kruszik
6. A nóż widelec Poznań - Ihor Skibin
7. Czekolada Cafe Warszawa - Ewa Rządkowska
8. Cukiernia Pavlowa Luboń- Mariusz Górecki
9. Airport Hotel Okęcie Warszawa ? Marek Bieńkowski
10. Restauracja u Rzeźników Poznań ? Jarosław Kin
11. Cukiernia Sowa Bydgoszcz ? Mariusz Buritta
12. Restauracja Amber Room Warszawa ? Daniel Zawalicha
13. Restauracja Sekretariat Sopot ? Tomasz Górniak
14. DoubleTree by Hilton Warszawa ? Paweł Łysoń