Adam Borowicz - podróżnik i smakosz, gościem TOUR SALON 2020

Adam Borowicz - podróżnik i smakosz, gościem TOUR SALON 2020

W dniach 14-16 lutego 2020 odbędzie się 31. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. W ramach spotkań z podróżnikami będzie można wysłuchać smakowitych opowieści popularnego globtrotera Adama Borowicza.

W sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczną się Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Hasło tegorocznej edycji - "Odkryj smak przygody" - zachęca do eksplorowania nowych kierunków, a także do poznawania miejsca poprzez ofertę kulinarną. O smakach Gruzji, Turcji, Szkocji, Wysp Kanaryjskich będzie opowiadał m.in. Adam Borowicz znany z programu "To je Borowicz. Podróże ze smakiem". Nie zabraknie też opowieści o kazachstańskiej gościnności, którą z kolei przedstawi Dorota Chojnowska, która zwiedzała Kazachstan na Bambusowym rowerze.

Adam Borowicz to Ślązak z krwi kości. Uwielbia odkrywać ciekawe miejsca i nowe smaki. Rozgłos zdobył dzięki internetowej serii "Jestem Borowicz". Medialny potencjał Adama szybko dostrzeżono w Telewizji Polskiej. Wielokrotnie gościł w popularnym paśmie "Pytanie na śniadanie". Natomiast od trzech sezonów prowadzi program "To je Borowicz. Podróże ze smakiem", w którym zabiera widzów w różne zakątki świata.

Podczas TOUR SALON 2020 Adam Borowicz zrelacjonuje swoje wyprawy do Gruzji, Szkocji i na Wyspy Kanaryjskie. Będą niezwykłe krajobrazy, ale tematem przewodnim stanie się smak - kuchnia miejsca i jej najsmaczniejsze, ale także najdziwniejsze potrawy. Adam Borowicz spotka się także z wszystkimi, którzy szukają możliwości podzielenia się swoja pasją - podróżowaniem, gotowaniem lub ich połączeniem - nie tylko poprzez bloga, ale w znacznie szerszym zakresie. Opowie o swojej ścieżce kariery od budowlańca i vlogera do popularnego programu w telewizji. Zdradzi wskazówki jak pomysł na vlog przekuć w sukces i co zrobić, by zostać zauważonym.

Spotkania z Adamem Borowiczem podczas TOUR SALON zaplanowano na sobotę, 15 lutego:

godz. 11.45. Z vloga do telewizji

godz. 13.00 Podróże ze smakiem Adama Borowicza.

Więcej informacji: www.tour-salon.pl

źródło: https://www.facebook.com/TojeBorowicz/