SŁODZONE - degustacja deserowa

SŁODZONE - degustacja deserowa

W sobotę, 4 lipca w restauracji Monastico odbędzie się niepowtarzalna podróż po deserach - SŁODZONE. To jedno z pierwszych tego typu wydarzeń na Pomorzu, kiedy całe menu składa się z deserów oraz odpowiednio dobranych win, herbat i kaw.

Miłośnicy sztuki cukiernictwa będą mieli swoje święto! Pierwsze skrzypce zagra dedykowane menu degustacyjne deserowe, a dopełnieniem będzie odpowiednio dobrane wino przez zafascynowanego światem win sommeliera - Mateusza Terleckiego. Menu deserowe przygotują cukiernicy Monastico: Patryk Szczepański oraz Kamil Szulc. Pasjonaci sztuki cukiernictwa, których charakteryzuje pasja połączona z dobrym gustem i niezwykłym smakiem. Obydwaj wielokrotnie nagradzani wykonają swoje najlepsze propozycje deserów słodkich oraz wytrawnych.

Menu degustacyjne będzie serwowane Gościom restauracji w godzinach od 14 do 22. Cena menu to 129 zł. Rekomendowana jest wcześniejsza rezerwacja stolików. Monastico znajduje się w historycznej kamiennicy w Centrum Gdańska, na Targu Siennym 5, na terenie nowocześnie wpisanego w Gdańsk - Centrum Handlowego Forum.