KRUSZWICA Olej z Esencją Masła  dostępny w sieci Makro Cash & Carry Polska

KRUSZWICA Olej z Esencją Masła dostępny w sieci Makro Cash & Carry Polska

Kruszwica wprowadziła na rynek nowy produkt dla profesjonalistów - Olej z Esencją Masła. Produkt będący wygodnym połączeniem dwóch składników: oleju rzepakowego i oleju maślanego, od drugiej połowy maja dostępny jest w halach sieci Makro Cash & Carry Polska.

KRUSZWICA Olej z Esencją Masła to produkt łączący w sobie zalety użytkowe oleju rzepakowego - funkcjonalność, wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur, wydajność, łatwość i szybkość pracy oraz walory masła klarowanego, które nadaje potrawom maślany smak oraz złocistą barwę.

 Jakpodkreśla Katarzyna Noga, Kierownik Marketingu B2B ZT Kruszwica - Olej dostępny jest na rynku od niedawna, do tej pory wyłącznie u stałych dystrybutorów współpracujących z działem produktów profesjonalnych Kruszwicy. W drugiej połowie maja nasza wygodna 3-litrowa butelka pojawiła się na półkach w  11 halach typu MACS sieci MAKRO Cash & Carry Polska. Pozyskiwanie nowych kanałów dystrybucji dla nas ważny proces, a współpraca z siecią Makro ma kluczowe znaczenie dla ciągłego zwiększania komfortu naszych klientów ? podsumowuje.

 O produkcie

KRUSZWICA Olej z Esencją Masła to produkt wszechstronny, wynika to między innymi z wysokiej temperatury dymienia, która wynosi 2200C. Dzięki temu może być stosowany zarówno do smażenia czy pieczenia, jak i do zimnych zastosowań.

Uniwersalna formuła produktu sprawia, że doskonale sprawdza się do tworzenia dań między innymi z mięs, ryb, owoców morza oraz warzyw. Płynna konsystencja ułatwia jego codzienne użytkowanie, a wygodne opakowanie w formie przezroczystej, plastikowej butelki z uchwytami zapewnia precyzję dozowania, optymalizując także koszty.

Wygodne i optymalne cenowo połączenie właściwości oleju rzepakowego i masła klarowanego docenili zawodowi kucharze opatrując produkt rekomendacją Klubu Szefów Kuchni.

Produkt dystrybuowany jest w wygodnych butelkach 3L w halach Makro: Warszawa, Warszawa-Ząbki, Warszawa-Bielany, Łódź, Wrocław-Bielany, Kraków, Kraków II, Poznań, Gdynia, Katowice, Gdańsk-Przejazdowo.