50-lecie firmy RATIONAL

50-lecie firmy RATIONAL

Firma RATIONAL AG ochodzni 50-lecie swojego istnienia. Firma ta została założona w 1973 roku przez Siegfrieda Meistera, ktoremu z pewnością przyświecał wielki cel. Jego życiowym motto było "W dzisiejszych czasach firma ma prawo istnieć, jeśli spełnia swoje zadanie, które polega na oferowaniu klientom korzyści. Jakość tej korzyści decyduje o sukcesie lub porażce".

Prawcownicy firmy RATIONAL AG są wierni temu przesłaniu i realizują te słowa każdego dnia. Wychodzą z założenia, że kiedy siadająprzy wspólnym stole, decydujące są 3 czynniki: 

  • towarzystwo, 
  • nastrój, 
  • potrawy. 

Dzięki więziom wykształconym przez lata mająpewność, że nigdy nie będą martwić się o to pierwsze. A o potrawy dbają wspólnie ze swoimi klientami każdego dnia. To sprawia, że na całym świecie - od Indii, przez Chiny aż do Włoch, ponad dwa tysiące pracowników serwuje 130 milionów dań dziennie. Każde z nich stanowi małe dzieło sztuki. Nic dziwnego - sprzęty RATIONAL przygotowują kucharze dla kucharzy. Zaproszenie ich do procesu tworzenia było naturalną koleją rzeczy. Ktoś, kto odnajduje pasję i emocje w przygotowywaniu potraw, jest w stanie zrozumieć potrzeby osób, które każdego dnia starają się przekazać w daniach to, co najwspanialsze. W produktach zrodzonych z pasji zostawiają kawałek swojego serca.

Od 50 lat RATIONAL AG dostarcza rozwiązania, które wywołują zachwyt na twarzach gości, a z szefów kuchni zdejmują brzemię monotonnych czynności i pozwalają uwalniać kreatywność. Być może znane jest powiedzenie, że danie główne wędruje do brzucha, a deser - do serca. Pracownicy firmy widzą w nim jednak odrobinę fałszu: według nich wszystkie dania przygotowane z pasją rozgrzewają przyjemnie i brzuchy, i serca. I wywołują syty, pełen satysfakcji błysk w oczach.

Ten uśmiech przy stole, to wiele mówiące "mmm!" rzuca pomost między różnicami kulturowymi, kolorami skóry i językiem, który funkcjonuje przy stole. W końcu pyszne jedzenie w każdym języku smakuje tak samo. Wszyscy kochają świetnie zjeść.

RATIONAL bardzo dziękuje swoim klientom - bez nich nigdy nie zaszedłby tak daleko. Gdyby nie szefowie kuchni, którzy przez lata dzielili się z informacją o tym, co działa świetnie i radami na temat tego, co może działać jeszcze lepiej. Dzięki wsparciu restauratorów, firm cateringowych i wszystkich, którzy zdecydowali się powierzyć część przygotowania dań sprzętom, firma może codziennie oferować najsmaczniejszą jakość. Nie byłoby mowy o świetnym łańcuchu dystrybucji i sprawnym serwisie, gdyby nie dealerzy oraz partnerzy serwisowi.

"Skoro podziękowaliśmy, możemy złożyć życzenia. Dlatego z okazji 50lecia firmy RATONAL życzymy i Państwu, i sobie:

  • nieustannej radości, płynącej z kreatywnej pasji tworzenia,
  • wielu posiłków przy dużych stołach, w atmosferze tak gorącej jak dania główne,
  • produktów które będziemy Państwu dostarczać: aby były nie mniej doskonałe niż dania serwowane w Państwa restauracjach,
  • aby świat poza kuchnią zachwycał nas i Państwa nie mniej, niż ten w kuchni."