Restauracja wprowadza wyzwanie ze

Restauracja wprowadza wyzwanie ze "Squid game"

Gdańska restauracja Masna Micha wprowadza do menu wyzwanie związane z popularnym serialem.

Grono fanów południowokoreańskiego serialu robi się coraz większe, mimo wielu kontrowersyjnych opinii na jego temat. Popularność tej produkcji przeszła wszelkie oczekiwania, wiele osób robi przeróżne challange związane z grami z serialu. Gdańska restauracja wyszła naprzeciw fanom i sama zaproponowała wyzwanie nawiązujące do "Squid game".

Na czym ono polega? Wystarczy odwiedzić restaurację Masna Micha i złożyć zamówienie. Do każdej pozycji z karty dołączane są ciastka - zadaniem osób, które chcą podjąć wyzwanie, jest wycięcie w nich wskazanego kształtu dowolną techniką. Klientom, którym uda się to zrobić bez połamania ciasteczek, zostanie wręczona nagroda - voucher do Masnej Michy. Co natomiast z osobami, którym się nie uda? W przeciwieństwie do serialu nie czekają ich żadne konsekwencje.

Jak mówi Agnieszka Kościńska, właścicielka Masnej Michy "Widzieliśmy jak wielu ludziom serial się podobał i jak przeżywali losy bohaterów. Chcąc dać im namiastkę ekranowych emocji, zdecydowaliśmy się na organizację wyzwania w naszej restauracji".

Masna Micha to gdańska restauracja mieszcząca się na ul. Mariana Hemara 23, w której menu dominują bowle, ale znajdziemy w nim też wrapy i sałatki. Restauracja dużą wagę przykłada do ekologii i współpracuje z lokalnymi dostawcami.