Jubileuszowa 10. edycja konkursu

Jubileuszowa 10. edycja konkursu "Polska od Kuchni"

Fundacja WIP Warto im Pomóc już po raz dziesiąty organizuje akcję rekomendującą gastronomię "Polska od Kuchni". Akcja przebiega pod hasłem "Wrócę tu!". Konkurs szczyci się poparciem władz miast oraz województw, a także posiada szeroką oprawę medialną.

31 maja 2021 roku ruszyła jubileuszowa edycja akcji "Polska od Kuchni" organizowanej przez Fundację WIP Warto im Pomóc. Po raz dziesiąty Złotym Widelcem zostaną nagrodzone najlepsze restauracje w całej Polsce.Powodzenie akcji w latach ubiegłych potwierdza potrzebę prowadzenia rankingów także w branży gastronomicznej. Sprzyja to rozwojowi przedsiębiorczości na bardzo konkurencyjnym rynku, służy podnoszeniu standardów i zachęca do odwiedzania miejsc o sprawdzonej renomie. W dotychczasowych dziewięciu edycjach akcji nominowanych było ponad 3 300 restauracji, ponad 1 090 z nich uczestniczyło w akcji, 365 laureatów odebrało nagrodę Złotego Widelca.

Tegoroczna akcja odbywa się w niezmienionej formule. Restauracje, które chciałyby się znaleźć w gronie najlepszych, mogą zgłaszać się do 30 czerwca 2021 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie konkursu: www.polskaodkuchni.com.pl. Formularz zgłoszenia oraz komplet dokumentów dotyczących uczestnictwa w konkursie, w tym podstemplowany Bon konsumpcyjny dla jurora konkursu należy przesłać drogą mailową na adres: biuro@polskaodkuchni.com.pl.

Tegoroczna Gala wręczenia nagród Złotego Widelca odbędzie się  2 września 2021 roku w Warszawie.