Kampania Społeczna Biała Lilia

Kampania Społeczna Biała Lilia

Szef Kuchni Magazyn Branży Gastronomicznej został partnerem Kampanii Społecznej Biała Lilia! Główny cel kampanii to wdrożenie najwyższych standardów higienicznych w trakcie pandemii w lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie, bistra i wiele innych. Jak działa Biała Lilia?

Okres pandemii to niemałe wyzwanie dla lokali gastronomicznych. Funkcjonują konkretne wymagania i wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego, do których należy się stosować. W związku z tym powstała Kampania Społeczna Biała Lilia, która pomaga restauratorom prowadzić biznes w zgodzie z nowym reżimem sanitarnym.

Jak działa Kampania Społeczna Biała Lilia?

Organizatorem Kampanii jest firma Diversey, jeden z topowych producentów profesjonalnych środków czystości w Polsce. Oprócz wprowadzenia najwyższych standardów higienicznych w gastronomii, firma chce także pomagać w dostosowaniu procesów obrotu i obróbki żywnością do wymogów prawa polskiego i unijnego. Bez wątpienia to niezwykle istotne, szczególnie w czasach podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego. Co ważne, te działania mają zapewnić bezpieczeństwo i komfort psychiczny klientom kawiarni czy restauracji w całym kraju.

Lokale gastronomiczne, które otrzymają pozytywne oceny w bezpłatnym oraz profesjonalnym audycie, otrzymają certyfikat Białej Lilii. Audyt prowadzony jest przez audytorów firmy Diversey, a certyfikat potwierdza, że lokal jest bezpieczny dla gości. Co istotne, jest on ważny przez 12 miesięcy od daty wystawienia.

Aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do kampanii, kliknij TUTAJ.

Dołącz do Kampanii Społecznej Biała Lilia, by pokazać konsumentom, że miejsce jest dla gości bezpiecznie podczas COVID-19. Kampania Społeczna Biała Lilia nie jest jednorazowym akcją. Kampania będzie odbywała się cyklicznie cały czas promując lokale, które będą posiadały znak Białej Lilii.

- Dołączając do bezpłatnej Kampanii Społecznej Biała Lilia to my zadbamy poprzez działania w telewizji, radiu oraz mediach społecznościowych aby Państwa stali klienci wrócili jak najszybciej i przyprowadzili ze sobą nowych. Pokażemy, że Państwa lokal wziął udział w Kampanii Społecznej Biała Lilia promując udział w kampanii - mówią organizatorzy.

Chcąc dołączyć do programu wystarczy wypełnić ankietę, która pozwoli organizatorom optymalnie przygotować się do przeprowadzenia w lokalu bezpłatnego audytu.

- Nawet jeżeli Państwa lokal ma powołaną osobę bądź firmę, która jest odpowiedzialna za audyt lokalu nie jest to przeszkodą, wręcz przeciwnie. Może nam towarzyszyć w trakcie przygotowań jak również podczas samego audytu, który zrealizujemy razem, natomiast sam audyt będzie formalnością. Razem zadbajmy o bezpieczeństwo podczas pandemii oraz powrót do normalności - podsumowują.