Polskie wino prosto do Twojego domu

Polskie wino prosto do Twojego domu

Czy można zrobić wirtualną degustację wina i warsztaty winiarskie online? Winnica Dwór Sanna udowadnia, że jest to jak najbardziej możliwe! Wystarczy zamówić pakiet win z dostawą prosto do domu i wejść na Facebooka. W rozpoczętym właśnie cyklu filmów właściciele winnicy odpowiedzą m.in. na pytania, co kryje się w piwnicach polskich winnic, dlaczego niektóre wina powinny być przechowywane w butelkach z kapslem i jak powstaje pomarańczowe wino.

Zakaz wychodzenia z domu zupełnie zmienia nasze dotychczasowe przyzwyczajenia, spotkania ze znajomymi czy rodziną przenoszą się do świata online, umawiamy się na wirtualne kolacje ze znajomymi, turnieje planszówek czy po prostu rozmowę. Często przy takich okazjach towarzyszy nam wino. Dwór Sanna - rodzinna winnica na Roztoczu - oferuje wino z bezpłatną dostawą do domu. A dodatkowo oferuje wyjątkową możliwość zgłębienia winiarskich tajemnic. Na profilu Dworu Sanna Facebooku pojawił się pierwszy z cyklu wirtualnych warsztatów o winie. Spotkania są całkowicie darmowe, a żeby wziąć w nich udział wystarczy po prostu włączyć film. Właściciele Dworu Sanna zdradzą w nich tajniki winiarskiej wiedzy, pokażą, jak prowadzi się winnicę w Polsce oraz przeprowadzą jedyną w swoim rodzaju degustację online. Wino Dworu Sanna z dostawą do domu można zamówić w bardzo prosty sposób poprzez stronę internetową. Dostawa jest darmowa na terenie całej Polski.

Dwór Sanna znajdujący się na Roztoczu w województwie lubelskim to ekologiczna winnica, która działa od 2012 roku. Powstają tu wina ze szczepów Solaris, Regent, Seyval Blanc, Muscaris i Johanniter, a wszystkie grona zbierane są tradycyjnie - ręcznie. W ofercie znajdują się m.in. zdobywca Złotego Korka w plebiscycie Polskie Korki w restauracji SPOT. Poznań mineralne wino Johanniter o aromatach dojrzałego jabłka i wanilii, nagrodzone drugim miejscem oraz Złotym Medalem w Międzynarodowym Konkursie Galicja Vitis 2015 Solaris czy dojrzewające m.in. w dębowej beczce Seyval Blanc Reserva. Winnica Dwór Sanna jest również zaproszona do prezentacji win na jednej z najbardziej liczących się imprez winiarskich na świecie Académie Internationale du Vin we Francji. Wina można zamawiać tutaj.