Poznańskie Targi Piwne już za tydzień!

Poznańskie Targi Piwne już za tydzień!

Już za tydzień 15 i 16 listopada na terenie MTP odbędą się Poznańskie Targi Piwne. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

Podczas Targów Piwnych świetnie bawią się będą zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym temacie. Uczestnicy będą mogli spróbowaćm.in. najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych. To również okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego! Będzie można spotkaćniezwykłychi ludzi - piwowarów domowych i profesjonalnych, birofilów, blogerów i wszystkich tych, którzy po prostu kochają dobre piwo. 

Targom towarzyszy konkurs "Greater Poland" Beer Cup  skierowany do browarów oraz cydrowni. Spośród produktów zgłoszonych do 27 kategorii, wyłonione zostaną te najlepsze z najlepszych! Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Finałowej.

Od 2017 roku Poznańskim Tragom Piwnym towarzyszy Street Food Spot - wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników jedzenia wśród miejskiego zgiełku. 

 

źródło: https://targipiwne.pl/