SUPERHEROES, czyli SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI!

SUPERHEROES, czyli SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI!

Czas płynie nieubłaganie, jesień już w pełni - koniec roku tuż tuż. Pora wyjąć balowe kreacje - do sylwestra szefów kuchni pozostały już tylko trzy tygodnie!

Już po raz trzeci się w Hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku odbędzie się wyjątkowy sylwester. Szefowie kuchni i cukierni wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele czołowych mediów branżowych oraz wiodących firm z sektora HoReCa, spotkają się już 4 listopada w Hotelu Almond Business & SPA, by pożegnać 2019 rok. Znajdujący się nad Motławą, w samym sercu historycznego i pięknego Gdańska, Hotel Almond****, to relaks i odprężenie, ale także warunki do pełnego skupienia i efektywnej pracy. To również kompleks konferencyjno-bankietowy, restauracja, SPA oraz miejsce, które pozwala wyciszyć się w kameralnej atmosferze. Jednak 4 listopada z pewnością nikt nie będzie ani pracować, ani się wyciszać, bo na tę właśnie specjalną noc szykujemy rozrywkę w iście sylwestrowym stylu! - Lucyna Waruszewska, dyrektor Hotelu Almond Business & SPA, współorganizatorka SSKiC.

Organizatorzy wydarzenia doskonale wiedzą, że obowiązki zawodowe nieczęsto pozwalają szefom kuchni i cukierni świętować Nowy Rok w standardowym terminie. Dlatego specjalnie dla nich tradycyjnie przesuwają datę Sylwestra na inną.

Nadszedł czas, by zdjąć kitle i pokazać wszystkim kim tak naprawdę jesteście! Tegoroczny bal odbędzie się pod hasłem SUPERHEROES! Jak zwykle czekać będzie kolacja, wyskokowe trunki, gorący parkiet i moc atrakcji. A to wszystko, jak przystało na bal sylwestrowy, będzie trwało aż do białego rana - Krzysztof Szulborski, prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, organizator SSKiC.

Wydarzenie odbędzie się dzięki uprzejmości partnerów branżowych, którzy od lat wspierają działalność Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.

www.stowarzyszeniekucharzy.pl