The World's 50 Best Restaurants przełożone na przyszły rok

The World's 50 Best Restaurants przełożone na przyszły rok

Organizatorzy 50 Best ogłosili, że przekładają plebiscyt The World's 50 Best Restaurants. Wydarzenie w Antwerpii odbędzie się w 2021 roku.

Nagrody The World's 50 Best Restaurants, ufundowane przez S.Pellegrino & Acqua Panna, nie odbędą się 2 czerwca w Antwerpii. W tym roku 50 Best nie opublikuje również swojego rankingu.

Organizatorzy podjęli decyzję o odroczeniu programu imprez w Antwerpii do 2021 r. William Drew, Director of Content for The World's 50 Best Restaurants, mówi: - Biorąc pod uwagę okoliczności na całym świecie, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc sektorowi restauracyjnemu w walce o jego przyszłość, a także wspomożemy pracę szefów kuchni i restauratorów którzy podjęli inicjatywę by pomagać innym.

W miejsce globalnego spotkania gastronomicznego, organizatorzy zaprojektują i opracują skuteczne inicjatywy, które pomogą światu współpracować w czasie potrzeby. Decyzja ta została podjęta nie tylko ze względu na obecne ograniczenia w podróżach międzynarodowych i poważne obawy zdrowotne, ale także w świetle przerażającej liczby ofiar pandemii w sektorze restauracyjnym i hotelarskim na całym świecie.

- W tym niespotykanym czasie pozostajemy zjednoczeni z sektorem restauracyjnym - mówi Drew. - Dziś składamy przysięgę, że chociaż w tym roku nie będzie obchodów The World's 50 Best Restaurants będziemy działać na rzecz wspierania i obrony restauracji dziś i w przyszłości. Prosimy społeczność, aby przyłączyła się do nas w różnymi inicjatywami, które zastąpią planowany w tym roku program wydarzeń z Antwerpii.

The World's 50 Best Restaurants prosi restauracje o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże organizatorom być na bieżąco z sytuacją branży gastronomicznej w danym kraju tutaj