Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa Partnerem TipTip - operatora aplikacji dla Kelnerów!

Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa Partnerem TipTip - operatora aplikacji dla Kelnerów!

W polskich restauracjach nie ma obowiązku płacenia napiwku, jednak dobry zwyczaj nakazuje zostawić Kelnerowi od 10 do nawet 20% kwoty rachunku. Większość bywalców restauracji deklaruje, że napiwek zostawia, jednak wciąż jest też spora grupa Gości restauracyjnych, która unika takich dopłat lub zwraca uwagę na przeszkody. Jedną z nich jest brak operowania gotówką i posługiwanie się tylko płatnościami elektronicznymi. Z gotowym rozwiązaniem przychodzi TipTip - operator aplikacji dla Kelnerów, która pozwala w prosty sposób przekazać bezgotówkowy napiwek.

TipTip to prosta w obsłudze aplikacja dla Kelnerów, oparta na systemie bezpiecznych transakcji płatniczych. Kelner po założeniu konta w TipTip otrzymuje specjalną wizytówkę z kodem QR. Po zeskanowaniu kodu ustaleniu kwoty napiwku wystarczy, że  Klient restauracji dokona szybkiej płatności w telefonie i gotowe! Już nazajutrz środki wpłyną na indywidualne konto bankowe Kelnera.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa, TipTip pozyskuje Partnera, który pozwoli na dalszy rozwój aplikacji i jej nowych funkcji, a także promowanie rozwiązania wśród klientów z branży gastronomicznej.

- Wierzymy w biznes naszych Klientów, wspieramy ich rozwój wielowymiarowo i z uwagą przyglądamy się nowym rozwiązaniom na rynku gastronomicznym. Cieszymy się na rozpoczynającą się właśnie współpracę partnerską z TipTip. Każdy kto ma do czynienia z branżą gastronomiczną wie jak ważną rolę w życiu restauracji odgrywa sprawna obsługa kelnerska i jak wymagający to zawód. Warto doceniać trud tej grupy zawodowej, a TipTip dostarcza do tego idealne narzędzie. Z przyjemnością będziemy promować korzystanie z aplikacji wśród Gości restauracji, a także zachęcać do korzystania z niej lokale gastronomiczne, których setki obsługujemy na co dzień - mówi Zenon Badyra, Dyrektor Sprzedaży Transgourmet Foodservice.

Na początek dobrej współpracy TipTip przygotował niespodziankę dla Klientów gastronomicznych Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa korzystających z aplikacji. Każda restauracja, która jest na co dzień obsługiwana przez Transgourmet i Selgros nie zapłaci prowizji za korzystanie z TipTip przez swoich Kelnerów.

Więcej informacji o aplikacji na https://tiptip.com.pl/