Wielka Loteria

Wielka Loteria "26 lat na +"

Atrakcyjne nagrody czekają na klientów Selgros - wszystko za sprawą jubileuszowej loterii. Do wygrania możliwych jest aż 26 tys. bonów towarowych oraz nagrody główne - 10 razy 10 tys. złotych w bonach, które można zrealizować w halach.

Selgros jest na rynku już 26 lat. Z tej okazji sieć chce dać szansę swoim klientom na zdobycie wyjątkowych nagród. Aby powalczyć o szczęście wystarczy dokonać zakupów w halach Selgros na określoną kwotę i zeskanować kod QR, który znajdować się będzie na paragonie. Służyć do tego będą terminale ustawione w każdej z 19 hal w Polsce. Na zwycięzców czekać będzie 26 tys. bonów o wartości od 20 do 1500 zł, a także 10 nagród głównych - bony o wartości 10 tys. złotych.

- Każdy ma szanse na zwycięstwo! Wystarczy dokonać zakupów w naszych halach, a za wydane określone w regulaminie minimum otrzymać unikatowy kod QR. Im więcej zakupów, tym większe szanse na wygraną! - mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Transgourmet Polska, operator marek Transgourmet i Selgros.

Udział w Wielkiej Loterii Selgros klienci będą mieli od 1 do 28 czerwca 2023 roku. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie www.selgros.pl