Zima w stylu Tennessee - przyczepy Jack Daniel's parkują w górach!

Zima w stylu Tennessee - przyczepy Jack Daniel's parkują w górach!

Tej zimy, w Zakopanem, Szczyrku i Stroniu Śląskim, parkują przyczepy Jack'a. To trzy miejsca, w których można poczuć prawdziwy klimat Lynchburga, miejscowości w której od 1866 roku tworzona jest Jack Daniel's Tennessee Whiskey. A tych, których zimowe szlaki biegną przez inne rejony Polski, Jack zaprasza na cykl imprez Jack Lives Here - organizowanych w klubach na terenie całego kraju. 

Trzystrefy Jack'a, to miejsca, w których rytm życia wyznacza klimat południowego, amerykańskiego miasteczka. Ze znajdujących się tam czarnych przyczep barmani serwują drinki, którymi można się niespiesznie delektować, odpoczywając na znajdujących się wokół leżakach. A repertuar koktajli doskonale wpisuje się w atmosferę zimowych wieczorów, spędzanych z ekipą przyjaciół i znajomych. Znajduje się w nim Lynchburg Lemonade, w którym smak Jack Daniel's Tennessee Whiskey podkręca orzeźwiająca lemoniada i przygotowywany na ciepło Jack Honey Hot Toddy, w którym miodowy Jack Daniel's Tennessee Honeyłączy się z aromatami korzennych przypraw. Fani klaski mogą spróbować Jack Rye Sour, tym razem przygotowywanego na bazie żytniego Jack'a, a tropiciele wyjątkowych wrażeń - rozpalającego, choć zmrożonego Jack Daniel's Tennessee Fire. 

Na tych zaś, którzy podczas zimowych wypadów nie zdołają odwiedzić jednego z trzech miast, w których pojawią się przyczepy Jack'a, czekają liczne akcje promocyjne w całej Polsce. Ich uczestnicy będą mieli okazję poznać charakter Jack'a, a równocześnie zgarnąć atrakcyjne gadżety z logo whiskey z Lynchburga.   

Miejscówki, w których stoją przyczepy Jack'a:

Zakopane - Gubałówka

Szczyrk - Hotel Meta 

Stronie Śląskie - Hotel Perła