O nas

Szef Kuchni to ogólnopolski  specjalistyczny magazyn skierowany do branży gastronomicznej. Jest to profesjonalny, opiniotwórczy tytuł, który przede wszystkim pełni funkcję poradniczo-edukacyjną, a także zawiera interesujące wywiady, felietony i opisy wydarzeń gastronomicznych.

Szef Kuchni to miesięcznik, dystrybuowany w nakładzie 10 tys. egzemplarzy bezpośrednio do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców - szefów kuchni, właścicieli i kadry kierowniczej restauracji, lokali gastronomicznych, firm cateringowych oraz szkół gastronomicznych i hotelarskich.

Nasz magazyn zaprojektowaliśmy tak, by ułatwić czytelnikom jego lekturę. Ciekawe artykuły w odrębnych działach znajdą w nim szefowie kuchni, menedżerowie i osoby zarządzające lokalami gastronomicznymi.

Za wysoki poziom merytoryczny magazynu Szef Kuchni odpowiadają specjaliści branży HoReCa, przedstawiciele wyższych uczelni, szkół gastronomicznych, instytutów badawczych oraz wybitne i inspirujące osobowości świata gastronomicznego.

 

Informacja o przetwarzaniu danych

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Państwa o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat.

Kto będzie administratorem Państwa danych?

Administratorami Państwa danych będziemy my: BM Media Wydawnictwo Branżowe z siedzibą pl. Andersa 7, 61-894 Poznań, e-mail: redakcja@szef-kuchni.com.pl

O jakich danych mówimy?

W naszej firmie za takie dane uznaje się Państwa imię i nazwisko, nazwę firmy (restauracji) adres zamieszkania, adres siedziby firmy (restauracji), numer telefonu, adres e-mail.

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?

Państwa dane będziemy przetwarzać w celu doręczania miesięcznika "Szef Kuchni Magazyn Branży Gastronomicznej"

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania - oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub zgłosić sprzeciw, wysyłając mail na adres: redakcja@szef-kuchni.com.pl lub kierując pismo na adres: BM Media Wydawnictwo Branżowe pl. Andersa 7, 61-894 Poznań

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Państwa dane będziemy przetwarzać na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b), c) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).